افزونه وردپرس

دلایلی که می‌گوید چرا تاریخ انتشار مطالب وردپرس را حذف نکنیم

بسیاری از بلاگ نویسان زمانی که شروع به نوشتن پست‌های اولیه می‌کنند تاریخ انتشار مطالب در وردپرس را نادیده می‌گیرند و تصور می‌کنند این مورداصلاً اهمیتی ندارد. بیشتر آن‌ها فکر می‌کنند عدم نمایش تاریخ انتشار یک حقه است برای اینکه کاربران متوجه نشوند شما به چه صورت مطالب خود را منتشر می‌کنید؛ اما باید بگویم حتماً از تاریخ انتشار مطالب استفاده کنید زیرا این مورد نه‌تنها برای کاربران مهم است بلکه برای موتورهای جستجو نیز مهم است. در مقالهٔ امروز به‌طور کامل این مسئله را بررسی خواهیم کرد.

تاریخ انتشار مطالب وردپرس

چرا میگوییم تاریخ انتشار مطالب در وردپرس را حذف نکنید؟

در سال‌های ۲۰۰۹ که وب‌سایت‌هایی مانند codex شروع به‌قرار دادن محتوا و وبلاگ نویسی کردند از گذاشتن تاریخ انتشار خودداری می‌کردند تا کاربران متوجه تاریخ‌های بروزرسانی نشوند. این تئوری مربوط به دوران خود بود و در حال حاضر نه‌تنها جواب نمی‌دهد بلکه به ضرر شما نیز هست؛ زیرا کاربران از اینکه متوجه تاریخ انتشار و بروزرسانی پست نشوند حس خوشایندی ندارند. از طرفی چندی پیش مشخص شد که عدم وجود تاریخ انتشار مطالب در وردپرس بر روی سئو نیز تأثیر منفی دارد! حال باهم دلایل اساسی این امر را بررسی می‌کنیم.

چرا هرگز نباید تاریخ انتشار مطالب را حذف کرد؟

هرگز اشتباهات را دو بار تکرار نکنید!

زمانی که وب‌سایت بزرگی مثل codex این مورد را تجربه کرده و سپس عملکرد خود را تغییر داده شما می‌توانید از تجربهٔ آن درس بگیرید. زمانی تاریخ انتشار مطالب را نمایش نمی‌دهید کاربران تصور می‌کنند مطالب همیشه به‌روز هستند و در هرروز بارگذاری می‌شوند اما این اشتباه است و در به‌روزرسانی‌های بعدی دچار مشکل خواهید شد.

روش جدید نمایش تاریخ انتشار برای کاربران و موتورهای جستجو

شاید شما روزانه یک الی دو پست قدیمی را در وب‌سایت خود بروزرسانی کنید اما تا زمانی که تاریخ انتشار را به‌صورت دستی تغییر ندهید سر جایش باقی می‌ماند؛ اما خوشبختانه در وردپرس قابلیتی وجود دارد که آخرین تاریخ بروزرسانی را می‌توان به کمک آن نشان داد. شما با قرار دادن قطعه کد زیر می‌توانید این قابلیت را نمایش دهید:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا